Замовляв розпилювачі до ЮМЗ. Все пройшло нормально - зв'язалися, обговорили відправку, отримав. Перевірив - з 4-х розпилювачів один не працює. Подзвонив, менеджер повідомила, що перевірять, відсилаєте назад. Відправив. Довго не забирали з пошти, писав, нарешті забрали. Без будь-яких повідомлень пояснень прийшло мені повідомлення від нової пошти що мені доставка. Прийшов отримую, а там розпилювач, розрахований, чи мій чи ні, не знаю продавець зі мною так і не зв'язався. А ще й доставку за мій рахунок виставив. Не рекомендую.
Відгуки про компанію DieselPrime
Абсолютно не подходит на форсунку мтз!
Замовляв розпилювачі до ЮМЗ. Все пройшло нормально - зв'язалися, обговорили відправку, отримав. Перевірив - з 4-х розпилювачів один не працює. Подзвонив, менеджер повідомила, що перевірять, відсилаєте назад. Відправив. Довго не забирали з пошти, писав, нарешті забрали. Без будь-яких повідомлень пояснень прийшло мені повідомлення від нової пошти що мені доставка. Прийшов отримую, а там розпилювач, розрахований, чи мій чи ні, не знаю продавець зі мною так і не зв'язався. А ще й доставку за мій рахунок виставив.
Не рекомендую.